| FreeAndWild a întrebat:

Cum decodezi singur (acasa) un Samsung galaxy gio? (este codat pe Vodafone)

Răspuns Câştigător
| george232323 a răspuns:

Daca il pui in congelator s-ar putea sa nu-l mai aprinzi vreodata deci mai bine foloseste varianta sigura : du-l la cineva cine se pricepe...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea functiona daca ii scoti bateria si sa ti aparatul gol in ongelator o zi sau o noapte nu stiu sigur.

| lSummerl a răspuns:

Nu poti singur du-te la magazin

| ToxicTpu a răspuns:

Nu te lua dupa kscorpio... nu merge sa faci asta singur acasa. du-te la un centru si nu te costa mai mult de 50 lei. funda?

| FreeAndWild explică (pentru anonim_4396):

Ha ha ce amuzant esti tu! eu caut o rezolvare nu am nevoie de tampiti care sa dea raspunsuri aiurea asa ca te rog frumos sa iti masori cuvintele inainte de a discuta cu mine!

| kscorpio a răspuns (pentru FreeAndWild):

Costa 20-30 de lei o decodare, dar tu ai zis ca vrei singur acasa si am zis si eu o metoda care a functionat la cineva. Acum depinde de tel. Nu trebuie sa te superi asa si nici sa vb urat pentru o parere. E in pasaj la Obor un centru bun de service GSM acolo mi-am decodat si eu tel cu 25 de lei. Tu ai zis ca vrei acasa singur.

| FreeAndWild explică (pentru kscorpio):

Ma crezi proasta? cum sa-l bag la congelator sa se decodeze?

| kscorpio a răspuns (pentru FreeAndWild):

Acum te-ai blocat la un singur raspuns ce tot faci? O tii langa cu asta. Gata Te-am trimis in pasaj la Obor ce mai vrei. Treci peste asta. Eu nu te cred in nici un fel. Ti-am si spus ca nu stiu sigur am auzit si eu de undeva. Gata

| FaraSperantaSEN a răspuns:

E nasol ca toti vrb fara sa stie. da-mi id tau si iti fac un video tutorial. draq eu cand mi-am loat teku mam ocupat s afluu tot fara sa dau bani. eu am Samsung galaxy gio dar poti secoda orice fsl devtel am deblocat si Sony eric t303. nu te mai lua dupa toti asta care nu stiu