| Adeeeeeee a întrebat:

Cum descarc poze de pe telefon in laptop?
P. S:Telefonul meu este HTC Wildfire S.Si nu vreau raspunsuri gen „Cu cablu de date" fiindca asta stiu si eu.Nu stiu ce sa fac mai departe! Funda! Fac asta pentru prima data si nu stiu...deci ma ajutati? puppy dog eyes

11 răspunsuri:
| S3ntimentBoY a răspuns:

Incearca prin bluetoothwinking funda?

| Johnny2010 a răspuns:

Conectezi telefonul la laptop prin usb si trebuie sa-ti apara automat partitia telefonului sau daca nu te v-a intreba daca doresti sa instalezi kit-ul pentru recunoasterea telefonului tau. Se mai poate si prin bluetooth.

| Adeeeeeee explică (pentru S3ntimentBoY):

Eu nu stiu prin bluetooth crying

| S3ntimentBoY a răspuns (pentru Adeeeeeee):

La telefon sigur ai primit un cd instaleaza apoi cu ajutorul lui vei descarca pozele daca nu stii prin bluetooth ( eu n-am laptop urmeaza sa-mi iau )

| Adeeeeeee explică (pentru Johnny2010):

Nu merge.Sau nu inteleg eu confused

| Johnny2010 a răspuns:

Daca introduci cablul usb in laptop iti apare in partea dreapta jos ca, ai conectat telefonul la laptop? Daca nu iti apare atunci probabil ca ai primit un cd cand ai cumparat / primit HTC Wildfire S-ul si de pe acel cd trebuie instalat soft-ul lui personal si atunci cu siguranta vei putea transfera.

| palionut a răspuns:

Da prtin bluetooth doar daca ai

| palionut a răspuns:

Intrii an setarile telefonului si al set. laptopului si scrie activare bluetooth

| monorimal a răspuns:

Prin bluetooth sau prin cablu de date! funda?

| Pinker a răspuns:

Daca ai card la telefon exista un fel de carcasa de card in acea carcasa se introduce cardul si carcasa aceea cu cardun in ea se introduce in laptop apoi descarci ca si de pe un stick

| Murea_Dan_1967 a răspuns:

Telefonul meu este LG k 10 2017