| sweet4u a întrebat:

De unde pot descarca jocuri pentru telefon? vreau sa le descarc in pc si dupa sa le pun in telefon prin cablu de date, dar nu stiu cum sa fac... ajutati-ma:*care stie are fundita

12 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Intra pe situl producatorului, dai la support scii modelul telului tau si cauti pe acolo jocuri sau games...

| EduardTPU a răspuns:

Le descarci de pe site-urile astea: http://www.mobile9.com/ sau http://www.tehkseven.net/ apoi le bagi in telefon asa cum incarci si o melodie, se vor instala singure.

| laurentiu a răspuns:

De pe google!

| AlexHutu a răspuns:

Pe mobile9.com gasesti jocuri pentru toate telefoanele. Le poti transfera prin cablu de date sau downloada direct de pe telefon.

| AlexMercer a răspuns:

Intra pe mobile9.com si acolo au o multime de jocuri pentru TELEFON

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti descarca de pe mobile9.com.
Dar cine mai stie de unde pot descarca pentru Samsung c3050?

| Vendetta47 a răspuns:

De pe www.mobile9.com de acolo le am eu pe toate

| MaxINFINlTE a răspuns:

Salut, poti descarca toate jocurile pe care ti le doresti (inclusiv cele noi) de aici: http://cautafisiere.blogspot.com, doar introduci numele jocului iar site-ul iti va gasi imediat jocul si link-ul de unde sa il descarci.
Bafta!

| unuro91 a răspuns:

Cele mai tari jocuri pentru telefon
www.descarca-jocuri.com

| Girls14Ever a răspuns:

Eu stiu este simplu de pe http://www.mobile9.com/ este foarte simplu 1.Trebe sa scrii ce model este la telefonul tau 2. Poti sa scrii acolo sus sau sa alegi de acolo ce iti da apasa pe el si fa-ti fisierul apoi copiaza fisierul apoi bagate la My computer si acolo poate iti arata ceva ca ai telefonul bagat in priza apesi pe chestia aia si bagi undeva fisierul apoi pe telefon dai jos priza apoi cauta unde ai bagat jocul apoi instaleza-l si gata ai joc pe telefon! Funda :) :)

| EvilGamesStudio a răspuns:

Intra pe mobile9

| lem0nadeftw a răspuns:

Vreau jocuri neaparat pe mobile9 nu sunt va rog foarte mult dati-mi si mie jocuri pentru Alcatel ot-708 id:
cristy_barosanu60