| Sunshine123 a întrebat:

Cum elimini ceva din bara de sus google, am o pagina si tot dau din greseala pe ea si e enervant.

3 răspunsuri:
| Moraru_Alex_2001 a răspuns:

Pai, apasă click dreapta pe acea pagina din bara de marcaje și apasă pe ștergere sau delete

| Surtulecs a răspuns:

Buna! O solutie pentru a elimina pagina nedorita din bara de sus, este sa intrii in istoric si sa elimini tot istoricul pe care il ai. Si iti va disparea si acea pagina. Daca e un toolbar, il poti elimina intrand in setari si accesand rubrica toolbars, dand eliminare.

Sper ca te-am ajutat!

| Moraru_Alex_2001 a răspuns:

Poți apasă click dreapta pe pagina din bara de marcaje și alegi de acolo ștergere sau delete