| YusukeUrameshi a întrebat:

Sunt pe opera si din greseala jos la bara de google scria igoogle am apasat si acum numai acolo mi se deschide va rog ziceti-mi cum sa fac sa fie din nou google. Funda:X

P. S:nu imi apare aia cu "Pagina de pornire clasica"

1 răspuns:
| marwitch a răspuns:

Intri pe Tools -> Internet options -> General -> Homepage acolo gasesti un link care momentan e setat ca pagina de pornire. Tu stergi linkul ala si bagi http://www.google.ro/ apoi click Apply apoi dai click OK. Daca nu merge din prima mai faci pasii cam de 3 ori si iti va merge. Funda?