| Anonime a întrebat:

TPU! Am schimbat din greseala Internet Explorere cu Google Chrome, si acum cand deschid Internet Explorerer imi apare ca pagina Google Chrome.Cum pot sa-l schimb la loc?(nu am bara de unelte si nu stiu unde s-o gasesc...straight face) Funditaa

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Lasa google chrome-ul, merge mai bine.
dar poti da din setari(cheia din dreapta sus), options sau ceva, si dai la home page--ce vrei tu

1 răspuns:
| ionif a răspuns:

Deschide Internet Explorer si vezi daca iti apare sus : Doriti sa utilizati Internet Explorer ca browser prestabilit.