| leiciu a întrebat:

Cum fac un shortcut unei pagini pe un alt browser decat cel prestabilit ca am incercat dar imi deschide tot in Google Chrome iar eu vreau sa-mi deschida in Mozilla? P. S.: nu vreau sa intru mereu in Mozilla si sa scriu site-ul.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

ShortCut-ul se deschide intotdeauna cu browserul pe care il ai prestabilit! Nu poti sa-l deschzi cu Mozilla din alt program. Trebuie sa stabilesti Mozilla ca browser implicit.
O solutie ar fi sa folosesti Browser Chooser - deschizi linkuri cu browserul preferat indiferent ce browser ai setat ca implicit http://browserchooser.codeplex.com/

Bafta!