| dizzyalyn a întrebat:

Cum faci sa functioneze aplicatia smart IpTV cu toate programele romanesti? Mai exact de ce este nevoie (in afara de abonament lunar la fel si fel de persoane de pe Facebook, etc. )

2 răspunsuri:
| Roxyroxy1993 a răspuns:

Nu ai cum sa faci sa funcționeze dacă nu ai un furnizor, eu am de mai bine de jumate de an, merge super bine și plătesc in fiecare luna 12 euro!

| dizzyalyn explică (pentru Roxyroxy1993):

Nu cred. Aparatul acela se poate cumpara de pe e-bay iar lista de canale de pe net. faza e ca nu stiu pas cu pas ce trebuie facut (MOMENTAN)