| Skipper09 a întrebat:

Cum functioneaza comanda fara operator la pc garage? Ma suna operatorul la o zi dupa comanda si apoi trimite curierul? Plata se va face prin ramburs.

3 răspunsuri:
| Andrei900Boss a răspuns:

Ce e aia fara operator? si cand iti faci comanda te suna opreatorul.
si trimite curierul daca plata e mare e gratuita adica plata pe pc garage e 200-300 de lei e gratuita. si planta mica adica transportul, costa 5-14 in functie de Kilometri care parcurge masina si greutate produsului.

| Andrei900Boss a răspuns:

Asa fac eu comanda prin ramburs.

| Andrei900Boss a răspuns:

Nu doar prin ramburs Ski se face si cu cardul de credit.