| Maya. a întrebat:

Cum imi aflu codul PUK la telefon? Mi-am blocat PIN-UL si imi cere codul PUK.straight faceHelp?

Răspuns Câştigător
| katy2010 a răspuns:

Daca ai Telekom, suna de pe un alt telefon la *100# si acolo ai ramura COD PUK. Introduci nr. de tel pentru care doresti codul PUK, si iti va cere parola (daca ai abonament). Daca nu ai Telekom, suna de pe un alt telefon la relatii cu clientii, si daca ai abonament iti va cere niste date. Asa il poti afla. Sper ca ti-am fost de foloshappy

32 răspunsuri:
| Balint_Tomi_1976 a răspuns:

Cu. Aflu cod puk Vodafone

| ___NoFt a răspuns:

Da