| IIIx333III a întrebat:

Cum imi pot activa netul pe telefon? Sunt in reteaua Vodafone, si vreau sa am net. Multumesc.

2 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile -> cauti modelul tau de te, tipul si vezi acolo ce zic baietii ca iti trebuie (un mini opera, etc)... si suni la *222, si le ceri sa iti dea mesaj cu setarile de la internet pentru modelul tau de telefon, dupa ce primesti mesajul dureaza 5min...si o sa ai net te-am pupat pe portofel

| Petronela a răspuns:

*100#