| RoxyLaLa a întrebat:

Vreau sa imi instalez facebook pe telefon. E pe gratis sau daca nu cam cat costa. Sunt in reteaua Vodafone. Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Mariucaaa a răspuns:

daca ai android intrii pe android market si descarci aplicatia, oricum ar fi nu te costa nimic happy funda? big grin

| RoxyLaLa explică (pentru Mariucaaa):

Aplicatia o amhappy. Deci nu ma costa nimic cand voi intra pe facebook sau youtube?

| Mariucaaa a răspuns (pentru RoxyLaLa):

Nu nu platesti nimic happy

4 răspunsuri:
| IgoToHellForThis a răspuns:

E pe gratis :]
Eu am dar pe android. Dar am mai multe prietene care au pe telefon fara android, si e pe gratis

| Bogdanaaaaaaa001 a răspuns:

Nu costa, daca ai deja internet pe telefon iti apare sa instalezi o sa iti apara un buton si dai clik pe el.
Eu asa am facut.happy FUNDA?