| EUeStEEu a întrebat:

Cum îmi pot adăuga net de plata orin PayPal pe magazin play? Am incercat un,,truc,, de pe yt în care intri te bagi pe alta țară și gata, dar nu mă pot conecta cu Nr de telefon, am intrat pe Polonia și acum nu știu ce să fac

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar chestie de timp pana Paypalul va vedea ca nu ai decat 14 ani, fiind ilegal, ca sa te scuipe afara si sa te blocheze pe veci, mai ales ca ai facut deja ilegalitati, declarand date false.

| EUeStEEu explică (pentru Violleta2022):

De ce?

| Violleta2022 a răspuns (pentru EUeStEEu):

Fiindca ai doar 14 ani si este ilegal sa detii un cont de Paypal!
Varsta minima si legala fiind de 18 ani!

| EUeStEEu explică (pentru Violleta2022):

Răspunde la întrebarea pe care am pus.o, mă poți ajuta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru EUeStEEu):

Nu am cum sa te ajut, fiindca tu esti copil mic, deci contul tau este ilegal!
Sunt adult si lucrez cu paypalul de 12-13 ani si am vazut ce se poate intampla cand declari date false.
Am contractori care-i platesc prin paypal si la un moment dat unul care si-a facut cont de copil, mintind ca-i adult a vrut sa lucreze pentru mine, dar cand mi-a dat contul de paypal al altuia ca sa-l platesc pe el, l-am refuzat, pentru ca nu este legal nici pentru mine. Mi-a motivat ca, atunci cand era minor si-a facut cont de paypal si a fost prins, ca atare l-au blocat si interzis sa mai aiba vreodata cont in paypal.
Din pacate, acest om a pierdut munca de multe mii de dolari, din cauza unei greseli pentru care acum plateste prostiile din copilarie.

Tu nu poti fii ajutat de nimeni! Esti copil mic si nu ai voie sa detii cont de Paypal la 14 ani. asta este cert si clar pentru toate lumea!

| Wr3nch a răspuns:

Incerca sa reformulezi ca am citit de 3 ori si tot nu inteleg ce vrei.

| EUeStEEu explică (pentru Wr3nch):

Da.mi mesaj pe Instagram și îți spun acolo liviu.ionut894

| Wr3nch a răspuns (pentru EUeStEEu):

Scuze manut dar eu nu contactez straini pe insta. Da-mi privat aici pe TPU, ai optiunea daca apesi pe numele meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de capu tau, cere parintilor