| Idkidk a întrebat:

Cum îmi pot confirma adresa de e-mail pe Desenatori.ro? Ajutor, dau fundiţă.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

După ce ai creat contul vei primi a 2-a zi un link în care trebuie să dai click pe respectivul link pentru a confirma înregistrarea. Așteaptă până mâine, trebuie să primești acel link!

1 răspuns:
| Idkidk explică (pentru OnuOnulică):

Oricum am primit link-ul, ca am contul de 3 zilr, dar am intrebat pentru ca cineva mi-a spus cand am intrebat cum pot face sa comentez si sa votez, si a spus sa confirm adresa de e-mail.