| VremTot a întrebat:

Cum imi pot confirma adresa de e-mail?

Răspuns Câştigător
| TheLastDancer15 a răspuns:

Intri pe mail.yahoo.com si iti verifici toate e-mailurile, iar apoi intri pe site de pe link-ul de la e-mail... bafta! happy funda?

2 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Intri pe email si vei primi sa apesi pe un link. Apasa pe el si... ulala problema rezolvata!laughing

| GHIULEA a răspuns:

Depinde la ce iti trebuie, de obicei te duci la Yahoo Mail: www.yahoo.com/mail, iti bagi id si parola, iar acolo dai click pe inbox sau pe spam si confirmi adresa de email pentru site-ul care iti cere asta! Cu placere