| DanielaTerec999 a întrebat:

:*:* Nu stie cineva de ce nu primesc niciun mail pe adresa mea cea noua aproximativ de 7 luni ...si nu primesc niciunul si tocmai mi-am facut facebook si nu mi-l pot confirma pentru ca nu primesc nicun mail Ajutor DAU CEA MAI MARE FUNDA! Multumesc :*:*:*

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

De la facebook nu primesti nici un e-mail probabil din cauza ca ai pus cu totul alt e-mail acolo cand te-ai inregistrat. Imposibil sa nu primesti nimic de la facebook, in ce moment ai pus acolo e-mailul pe care vrei sa ti se trimita mesajele. S-au mai este o posibilitate. Cineva iti stie parola de la mess si intra pe e-mail si iti sterge tot acolo. schimba parola la mess si dupa aceea vezi ce se inatmpla, daca mai ai probleme. Astept funda.