| sphere a întrebat:

Cum imi schimb o poza pe facebook, adica sa apara iar pe wall cu acelasi like-uri, commuri etc, sa o actualizez?

Funda!

5 răspunsuri:
| xdiduuu a răspuns:

Pai... dai la poza alegi : alege dintr-e fotografiile si apoi dai pe poza care vrei tu, eu asa stiu. si asa mai fac si eu happy

| sphere explică (pentru xdiduuu):

Nu am inteles nimic sad

| xdiduuu a răspuns (pentru sphere):

Pff... deci dai la editeaza fotografia de profil nu? apoi acolo iti apar variantele : alege dintr-e fotografiile, fa o poza etc. tu alegi : alege dintr-e fotografiile si alegi poza care o vrei sa o pui de profil acum ai inteles? happy

| sphere explică (pentru xdiduuu):

Poza despre care vorbesc nu e la profil, e pur si simplu pe wall, iar daca o setez ca profil imi pune alta ca si cum ar fi 2, una pe wall si una la profil. eu vreau s-o actualizez, sa apara iar pe home cu aceleasi like-uri, comm etc!

| xdiduuu a răspuns (pentru sphere):

Atunci nu prea cred ca poti....nustiu happy