| anuscha997 a întrebat:

Cum iti poti pune la numele de hi5 chesti de genul: Inimioare... Diferite semene...Nustiu cum se pot pune... Help Me...:X
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi la altcineva le dai copy si le puy in world si dupa la profil le day paste si gata

356 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe hi5 si cauti vad voci intri pe hi5 celui de acolo care sunt eu si sus la nume scrie♥vad♥voci♥...copiaza de aici...♥♥♥♥♥

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la pc..in : start=>accesorii=>system tools=>character map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in google sh scrie caractere pentru numele de hi5 sh dai pe prima:X sh ai o gramada de chiesti:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe google...si scrii acolo..."caractere hai pa" si intri la primul...si acolo o sati apara tot felul de chesti...exemple...inimioare...litere ma`i ca lumea...fluturi.etk/...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la google caracteristici speciale hi5 si dai copy paste la semnu` dorithappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau nume noi pentru hi5...:d...va rog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pf ce seroxur.|
voi numai sa copiati stitioh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe net semne pentru hi5 si iti da diferite semne si u alegi semnele si dupa ti le pui pe hi5
eu asa am gasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff hellolaughing oricine le are in calclaughing) deci...intrii la START... dp la All Programs, accessories, system tools si dp Character Map happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copy paste.greu e tataaa!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intr si uh pe creador de nicks

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai apesi pe profilul tau paia 'Editeaza aceasta sectiune"Si vezi "Prenumele" si acolo.iti pui ce doresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/ intra aici si gasesti ce vrei u;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)
Le poti copia si le dai paste direct la nume laughing)
nu mai intrii in word! ^^
sau cauti pe google `` simboluri pentru hi5 ``
^.^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey anuscha le copiezi de la cine ai vazut...

copy/paste...intelegi? dac nu ia id meu symynuta15 si iti explic aolo...:*:* bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti pe net simboluri hi5... dai click dreapta sh apoi copy sh apoi te duci undde vrei sa le copieezi dai clik dreapta sh paste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna chestia este sa gasesti pe cineva care are acele semne si sa le dai copy iar apoi dai editare profil la tine iar unde este numele tau dai paste si ai rezolvat problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti cauta pe net sau le furi de la alt cine... ce simpluhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.scrii pe google semne hi5 dupa care da`mi copy...si dupa paste:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe www.google.ro semne hi5 si gasesti acolodaca nu tedescurci da-mi un buzz pe id asta gaby_smecher_no1 spere sa te descurci :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copy...paste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe google la cautare "simboluri hi5" le iei de acolo cu "copy paste" si le pui la numele care vrei sal ai pe hi5...eu asa fac si merge de fiecare data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie somn yawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii:simboluri h5 si intri p a doua acolo iti appare o serie de simboluri dar dedesubt apare Read the rest of this entry » si dai acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii:simboluri h5 si intri pe a doua acolo iti appare o serie de simboluri dar dedesubt apare Read the rest of this entry » si dai acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google "caractere pentru hi4" si gasesti cate vreiwinking

| anonimdsfdg45656 a răspuns:

Uite le gasesti pe site-ul asta http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/ eu de acolo le-am luat