| anuscha997 a întrebat:

Cum iti poti pune la numele de hi5 chesti de genul: Inimioare... Diferite semene...Nustiu cum se pot pune... Help Me...:X
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi la altcineva le dai copy si le puy in world si dupa la profil le day paste si gata

356 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Introduci codul lor de pe tastatura.
Codul fiecaruia o vezi daca o copiezi din messenger.

| andreutz a răspuns:

Si eu am aflat abia de 2 zile laughing le scrii in word si apoi le copii de acolo big grin

| Myuu a răspuns:

Selectezi semnul preferat dai copy apoi dai paste unde vrei sa il pui.

| alexandra_3084 a răspuns:

Buna!
poti scrie pe google simboluri hi5 si gasesti acolo iar ca sa le ei de acolo dai clik dreapta copy iar apoi past
Acum funda pLiZ

| Dnnx a răspuns:

Funda? :O3.pai intri pe un site iti alegi un simbol sau mai multe si apoi le iei cu copy(ctrl c) si le pui unde vrei cu paste(ctrl v) uite siteul :http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/ ai la simboluri;) spor la cautat :D

| mioara a răspuns:

Intra pe site si vei vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le furi de la altcineva... simplu dai clic dreapta pe semnul pe care vrei sa-l iei... apoi dai Copy iar dupa aceea mergi la numele tau dai click dreapta si dai Pastewinking cp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf dai copi pastelaughing) e asa de greu straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le gasesti in word=>insert=>symbol
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei neaparat sa dati copy-paste nu puteti gasi un nume original fara sa punetzi inimioare si funda si fustitze si p***te? trebuie sa "copiatzi"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing si mie mi-a luat mult sa'mi dau seama so don't worry si ignora'i pe cei care au inteligenta in excesoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Potzi sa iei d aici http://www.the-muffin-blog.blogspot.com/2008/12/semne-de-hi5.html :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copi de la cineva..semnu' dorit...si day paste...big grin
cp:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il poti lua de la altcine care are semnele dorite de tine si le copy si dai paste la tine la nume. welcome! Alexandra din brasov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://etabus.blogspot.com/......ml...intra aici si le gasesti... le dai copy si paste la numele tau de pe hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti p google...simboluri hi5,,,, si gassti acolo ogroaza...oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le scrii in word sau le copiezi de undeva si apoi le pui la nume pe hi5:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.the-muffin-blog.blogspot.com/2008/12/semne-de-hi5.html Aici ai semne foarte frumoase... Le dai Copy-Paste... Le copiezi si dupa aceea le lipesti la numele tau...Sau na... unde vrei tu sa le pui. :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe siteul asta>>http://welcome.haipa.ro/hi5/coduri-hi5-si-simboluri/ si vei vedea acolo:*;):D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add la manu_georgy si iti dau eu inimioare si chestyyhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti copia simbolurile de p un site si sa dai p hi5-ul tau la editare profil si apoi dai la prenume si dai paste unde vrei u sa pui simbolul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

☺☻♥§∟▒Q↨ù♣°─½↓g╧█☼ä∙¶╚ ♣│π•╟▐▬Ä«╬§╒≤♪↔│├ z

Mdea.chatterbox si multe altele.
Oricine POte sa le faca din tastatura "alt"+ cifrele din dreapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. pur si simplu.copiezi din alta parte si la nume dai pastetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google`.simboluri pentru hi5...happy