| SiMpLa a întrebat:

Stiti programe pentru poze free? unele care sa ati fac tenul perfect ...Mai mult pentru fata vreau daca se poate ...Si mai stiu un program in care ati poti pune inimioare diverse chesti dar nu mai stiu cum se numeste. Daca ma puteti ajuta asi ramane recunoskatoare.Mskiss

Răspuns Câştigător
| insomnia a răspuns:

Sunt mai multe programe, dar uite cateva:
Photoshop, dar poti descarca Gimp-ul http://www.gimp.org/downloads/

Photoscape http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

Photoinstrument http://www.photoinstrument.com/

13 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Eu am un program de modificat poze si pot pune orice chestie vreau.Programul se numeste Photoscape

cauta-l pe Google si-l vei gasi

| Frogie a răspuns:

Intra pe Taaz.com si fa-ti cont... e un program online de machiaj s hairstyling.

| alinna_1696 a răspuns:

Iti recomand www.picnik.com :x
e online si e free :>
ai acolo tot felul de efecte si multe altele...:x

| NumePublicExistent a răspuns:

Photoscape pentru inimioare

PhotoInstrument pentru ten happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, va modific eu poze la toti, free -no-cost eu fac tot prin photoshop, va fac poze traznite, frumoase, de oricare doriti doar idei sa aveti, am si eu o mica conditiehappy va las id meu de mess: infected_for_love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Makeup instrument

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ten perfect ai Face smoother iar de la photoscape poti pune inimioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi photoshop si photoshipewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape e misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se poatre salva cu photoinstrument?

| adryanutza a răspuns:

Http://www.pycture.com/ eu pe asta il stiam :P ii super bun :P