| ancutzachryss98 a întrebat:

Am vazut mai multe persoane pe conquiztador care au pe fundal inimioare stele, chesti din astea...cum imi pot pune si eu?

2 răspunsuri:
| Nikk96 a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi de acolo, si timp de 7 zile vei avea un teritoriu cu ce vrei tu pe el, dar costa 5000 de galbeni happy
Daca nu ma insel trebuie sa apesi pe ''T'' (cred ca T e pentru culoarea scrisului). oricum daca nu e asa intreaba pe cineva de acolo, sigur te va ajuta cinevahappy

| alabala_8116 a răspuns:

La pagina unde apare chatul. scrie in mijloc jos "tiparire harta". si de acolo de descurci
Funda? puppy dog eyes