| selina_6577 a întrebat:

Cum pastrez arhiva de la messenger daca vreau sa fac reinstalare de windows? big grin

5 răspunsuri:
| Cosmin. a răspuns:

Copiaza folderul Profiles din C:\Program Files\Yahoo!\Profiles pe un stick/cd sau pe o partitie pe care nu ai de gand sa o formatezi

| jabiilord a răspuns:

C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\userul tau si copiezi folderul cu userul tau pe stick cd... etc
Dupa ce ai instalat pui inapoi folderul asta dar numai dupa ce te loghezi o data in mess.

| unicka a răspuns:

Cel mai bine o copiezi intr-un document (folder ) si o trimiti pe mail pe id-ul tau si ai mereu back-up la arhiva. P. S. : am incercat si ce au zis cei doi dar nu prea merge. poti incerca cum zic ei sau poti face cum zic eu. dar e cel mai sigur asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine numai nu gasesc angry(
in C, progr files, yahoo nu este profiles.
rolling eyes
disper. cum gasesc arhiva? angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te caci pe tine (hehe)