| Silvica76 a întrebat:

Cum pot bloca site-urile cu continut pornografic, obscen, etc? Nu vreau sa-mi mai apara asa ceva cand dau cautare pe google! Ce ziceti se poate? Ofer FUNDA daca ma salvati!

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

Pai pe pagina google, dupa ce cauti ceva apare in stanga un buton "cautare sigura". Acolo bifezi Stricta. Daca nu apare butonul, trebuie sa apara unul numit Setari. Acolo gasesti acelasi lucru. Daca nici setari atunci preferinte. Oricum trebuie sa gasesti ceva in legatura cu cautare sigura.

4 răspunsuri:
| cristeaalex a răspuns:

Da te ajut eu happy si fratemiu tot la fel imi spunea asculta pasi vezi bara de sus nu? unde are fisier editare vizualizare istoric semne de car unelte si ajutor apesi pe istoric dai la prima [arata tot istoricul] apesi dupa aia ati apare o casuta si in dreapta sau stanga vezi niste foldere unde scrie Azi, Eri, Luna viitoare /Anul viitor apesi click dreapta si le stergi pe toate si nu ati mai apare funda big grin? plzz

| adry2001 a răspuns:

Pai si mie mi se mai intampla ai dat vreodata pe x si iti scrie anuntul a fost suprimat. Da la preferintele privind anunturile si iti da acolo niste domenii unde iti scrie in dreapta cred eliminati si dai eliminati la domeniul care crezi ca contine ceea ce ai spus tu. sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| Silvica76 explică (pentru cristeaalex):

Nu m-ai inteles, cristeaalex, eu vreau sa nu-mi mai apara acele site-uri cand caut ceva pe google, nu sa le sterg din istoric, ca eu nu vreau sa ma uit la asa ceva, si nici sa-mi apara cand intu pe ceva, asta e situatia!

| eaglewatch01 a răspuns:

Cam greu sa faci asa ceva, daca nu chiar imposibil din cauza infinitatii definitiilor, tagurilor si denumirilor la care raspund site-urile xxx si pe care ar trebui sa le treci la interdictie.