| geoburndragon a întrebat:

de curand tocmai mi-am facut un site si vreau sa apara la google la cautare de exemplu daca siteul este despre masini si dau la google masini si cautare sa imi apara siteul meu in lista aia fundita pentru cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| gki1980 a răspuns:

Salut. e aproape imposibil ceea ce vrei tu, cata vreme numarul unor astfel de site-uri este foarte mare. ranking-ul este facut de google automat, pe baza traficului de date, nr de persoane ce cauta site-ul respectiv, la fel si listarea.

1 răspuns:
| Bebitssaa a răspuns:

E site sau blog? Nu e tot una...e putin mai complicat. Daca ai blog : intri la setari si il pui sa apara pe toate motoarele de cautare. La site nu stiu.