| luchilucca a întrebat:

Cum pot da reactia floare la postari pe Facebook? Am ibteles ca Facebook pe limba engleza o are, l-am trecut pe engleza, am actualizat Facebook și tot nu o am. De ce?

Răspuns Câştigător
| xRosa a răspuns:

Probabil ca poti sa faci rost de acea floare mov doar pe data de 8 martie... Avand in vedere ca acea "reactie" a fost adaugata special pentru acea sarbatoare, si doar atunci poti sa faci rost de ea... Eu doar cred asta, nu stiu sigur.

4 răspunsuri:
| luchilucca explică:

Vă rog sa imi raspudeti!

| luchilucca explică (pentru xRosa):

Eu nu am avut-o pe 8 martie, si totusi, sora mea, o avea si in mai!

| Mihai_Andrei_1998_yPbW a răspuns:

Exista o pagina pe Fb, atunci când îi dai like sa o urmaresti iti apare floarea in bara de reactii, faza e ca nu știi acea pagina a florii, dar a apărut acum price, curcubeu, daca vrei cu asta te pot ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai_Andrei_1998_yPbW):

Reactia price as vrea si eu