| Anonim078 a întrebat:

Am o pagina de facebook si nu ma pot decide daca sa pun postari in limba engleza sau tot in romana. Voi ce ziceti? big grin

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa pui combinate pentru ca e posibil sa ai persoane cate te urmaresc, dar care nu sunt experti in engleza. De aceea e bine sa multumesti si capra si varza.

| Furculingură a răspuns:

Cel mai bine e în română.
Adică pentru a pune în engleză ar însemna să ai mulţi fani străini. Lucru pe care nici paginile cu +100.000 like-uri nu au.

| JeSuisElle a răspuns:

Pune in ambele limbi.

| Rakanishuu a răspuns:

Engleza, in romana sunt destule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in romana, dar si in engleza.
Uneori, parca suna mai bine in englezahee hee.