| Vladut123456 a întrebat:

Cum pot dezactiva driver signature permanent pe windows 7 64bit?
Am incercat metoda cu comanda aia in cmd sau command prompt si nu merge.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Esti sigur ca ai folosit comanda intr-o fereastra CMD cu drepturi de administrator (click dreapta - run as admin ) ( foarte important! ). Efectele apar doar dupa repornirea sistemului. In colutul dreapta jos ar trebui sa scrie "test mode"

| Vladut123456 explică (pentru PainTech):

Scrie test mode, dar problema pe care o am din cauza driver signature tot persista.