| alexmina12 a întrebat:

Am o problema cu windows 10.Incerc sa dau update la driver dar imi apare eroarea asta 0x80073712.Am cautat deja fel si fel de raspunsuri dar nu m-au ajutat(cand dau troubleshooting system se inchide, scannow restorehealth in command prompt am incercat dar esec)Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstalezi cu net-ul bagat. Cand ajungi la partea cu internetul, bagi parola sau codul de la wifi se activeaza si apoi ar trebui sa iti descarce driverii.Asa se procedeaza corect.Pe parcurs in fiecare marti ti se updateaza automat ce au ei de updatat.

| KillaNoFilla a răspuns:

Dacai ai unistalat complet driverul(si din control panel, programs) inainte de instalarea celui nou si tot asa zice, nu ai ce sa faci.Iti sugerez sa folosesti iobit uninstaller si iobit driver booster(nu trebuie activate)