| MeMeMe97 a întrebat:

Cum pot folosi telefonul conectat la wifi ca modem pentru laptop?

7 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

De ce nu conectezi laptop-ul direct la wi fi? e mult mai simplu, nu crezi? daca te poti conecta cu telefonul la wi-fi, este imposibil sa nu te poti conecta si cu laptop-ul.

| MeMeMe97 explică (pentru supermdmario):

Nu merge placa wireless...

| Elektro a răspuns:

Daca are ios sau android poti folosi wifi tether

| MeMeMe97 explică (pentru Elektro):

Si daca nu?blushing

| supermdmario a răspuns:

Daca nu merge wi fi.il poti folosi cu ajutorul cablului usb.

| MeMeMe97 explică (pentru supermdmario):

Dar nu tb sa faci anumite setari?

| supermdmario a răspuns (pentru MeMeMe97):

Ba da, trebuie sa configurezi laptopul sa se conecteze la telefon.si asta o faci din panoul de contril la tabul centru retea si partajare-configurare retea noua.e simplu