| Monst a întrebat:

Cum pot promova o pagina de Facebook daca nu am card de credit si sa plătesc cu bani?

6 răspunsuri:
| YusukeHaizaki a răspuns:

Iti faci reclama singura, intri pe diferite site-uri si spui despre pagina X, site-uri care au aceeasi tema cu pagina

| Jonas94 a răspuns:

Bună,
Nu-ți trebuie card de credit, ci card de debit. La orice bancă, se poate deschide o linie de debit, în mod absolut gratuit.
De la 1 ianuarie 2018, a intrat în vigoare o directivă europeană, prin care au fost reduse la zero, comisioanele de deschidere/închidere, cont bancar de debit, pentru că 40% din populația rezidentă a României, nu posedă un card bancar de debit.
Îți recomand ING, au un sistem foarte mișto de internet banking gratuit.
Altă metodă nu există, pentru că nu se acceptă plățile cash, doar prin din contul bancar.
Baftă!

| Monst explică (pentru Jonas94):

Nu vreau deoarece vreau sa plătesc la factura banii nu cu card

| Monst explică (pentru Jonas94):

Bancile iau comisioane mari si eu vreau doar sa plătesc la factura de telefon ca vreau sa mi fac promovare cu bani

| Jonas94 a răspuns (pentru Monst):

Nu poți să plătești Facebook Ads, fără card, de asta ți-am spus. Și nu mai sunt comisioanele de care spui tu.

| Monst explică (pentru Jonas94):

Ba sunt.Nu am încă 18 ani si ma refeream la promovarea unei pagini.