| GabrielGL a întrebat:

am o pagina Facebook, cum as putea promova si care ar fi preturile?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti distribuitor autorizat?

| Simpatic a răspuns:

Ce continut are pagina ta?

| GabrielGL explică (pentru Simpatic):

Distribuire produse,,,, acum fac cu anunturile pe Facebook mai stii si alte metode...

| MihaelaDart a răspuns (pentru GabrielGL):

Trebuie sa iti faci PFA pentru a nu avea probleme, chiar daca esti doar un distribuitor de produse.

| MihaelaDart a răspuns:

Când intri de pe PC/laptop și intri pe pagina ta și te duci la "Obține mai multe aprecieri la pagina ta" dai click îți apare o fereastra și în stânga ta selectezi țara, numărul de persoane și valabilitatea. Cu cat sunt mai multe cu atât costa mai mult.
Sau poți selecta "adresează-te persoanelor din apropierea ta".
Trebuie sa ai un cont bancar pentru ați plati promovarea paginii tale.

| Speranta12 a răspuns:

Ce se mai bucura Zuckerberg de prazi ca tine

| GabrielGL explică (pentru Speranta12):

Ma da tu dormi pe tine, unul care are o afacere si vrea sa gaseasca moduri si moduri de a-și promova afacera sunt praji... Ce minte ingusta ai...

| Speranta12 a răspuns (pentru GabrielGL):

Ce minte ingusta ai tu ca nu cunosti cum se face afacerea lui Zuckerberg.

| GabrielGL explică (pentru Speranta12):

Bravo hard vad ca nu prea esti hard, unul daca vrea sa isi promoveze afacerwa pentru a câștiga si vinde mai mult ce face se xuce in 2020 sa batA la usile apartamentelor, mai bine te abțineai... Daca nu stii care si cum si du-te la munca

| GabrielGL explică (pentru GabrielGL):

Am reusit nu am batut la usile nimanui si acum fac si la altii hard poate poate dar hard niciodata hard mersi am sa ma duc hard