| Iulian_Costyn_1997 a întrebat:

Cum pot recupera o pagina inchisa de catre Facebook. Întreb deoarece mi-a fost suspendata o pagină pe care o administram și nu cred ca am incalcat vreo regula. Aveți idee? Am facut reclamatie catre facebook...si nimic.

4 răspunsuri:
| JustAFriend a răspuns:

Cand ai facut reclamatia?
Am citit recent un articol in care scria ca multe pagini de Facebook si conturi or sa fie inchise pentru ca incalca politicile.
Studiaza regulamentul Facebook pana in momentul in care ai raspuns la reclamatia facuta si in functie de raspunsul lor o sa vezi ce este de facut mai departe

| oz_1736 a răspuns:

Recent au fost inchise pagini pentru ca favorizau o anume grupare politica. Daca esti vinovat, nicio sansa

| Andreeush a răspuns:

O dată ce a fost închisă pagina nu mai poți face nimic.

| Iulian_Costyn_1997 explică (pentru JustAFriend):

Pagina a fost inchisa pe 7-8 martie iar eu am facut reclamatie dupa cateva zile si am continuat sa fac paa mai acum dar nu am primit nici un raspuns de la Facebook. Ce pot face?