| sweet2kitty1049 a întrebat:

Cum pot sa dezactivez optiunea de urmarire pe facebook? (ma refer ca altii sa-mi urmareasca mie activitatea)

6 răspunsuri:
| 26andrei26 a răspuns:

Nu cred ca se poate, ei iti urmaresc activitate pentru ca asa doresc ei, e bifat de la ei treaba asta.

| Rominutza_Romy_1994 a răspuns:

Poti sa le spui lor..sa-ti dezactiveze urmarirea..pentru ca nu vrei.

| archas a răspuns:

Ai colo sus in pentru dreapta langa Acasa(Home) un lacat dai acolo clic pe el si o sa iti arate opriuni....cred ca prima optiune e de acest gen.

| AlexChrisNow a răspuns:

Nu se poate face asta... odată ce ai activată opțiunea aia, așa rămâne. Dacă nu vrei să-ți vadă și să-ți comenteze lumea postările, trebuie să umbli la setările contului. Mergi la "Account Settings", apoi la "Followers", apeși pe "Follower Comments", unde te întreabă următoarea chestie: "Who can comment on your public posts?" și dai pe "Friends". Alte setări țin de "Privacy". Good luck!

| AnaMARIA12344 a răspuns:

Intri la setari, apoi la"Setări pentru persoanele care îţi urmăresc activităţile"si bifezi la" Cine îmi poate urmări activităţile" prieteni:X sper sa iti fie de folos

| Micu_Maria_1965 a răspuns (pentru Rominutza_Romy_1994):

Care lor?