| alexandramontana a întrebat:

Cum pot sa fac sa apara iconita internet explorer pe desktop? din greseala am sterso definitiv inclusiv din cosul de reciclare

4 răspunsuri:
| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Intra in Windows / Program Files / Internet Explorer si ai iconita dai click dreapta send to -> Desktop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi ca acolo jos in coltul din stanga ai butonul de start.da`i clip pe el si iti apar toate programele nah vezi unde ai exploreru` si il iei frumos cu mouse`ul [pe care il ti apasat]si pui iconita pe desktophappy. ready

| PoisonJuke a răspuns:

Intra in start - all programs si cautal acolo cas multe dracii. Daca nu merge asa intra in my computer - intra in C si dai search internet explorer, si dupa intra in folderu unde e exploreru si dai click dreapta pe iconita cu el apoi paste pe ecran. Salut!

| PeAfara a răspuns:

Cel mai probabil il ai in bara de stare.Il iei cu mouse-ul ( tii apasat butonul ) si il pui pe desktop. Daca nu, se afla in Start, il gasesti si faci acelasi procedeu.
Succes.