| AnneCata a întrebat:

Cum pot sa imi accesez adresa de e-mail daca nu mai stiu parola, iar numarul de telefon pe care l-am pus nu mai este valabil?

2 răspunsuri:
| Mohican a răspuns:

Salut,

Daca nu mai ai acces la nici unul dintre cele de mai sus, poti incerca sa ii contactezi personal, ar trebui sa fie optiunea aceasta, pe baza la cine ai creat tu email-ul (gmail, yandex, yahoo, etc...).

Bafta!

| CM7YRE a răspuns:

N-ai decat prin "incercari", maxim sa trimiti un mail de suport la gmail/google desi sigur n-o sa te ajute.