| Felecan_Sebi_1994 a întrebat:

mi-am schimbat numărul de telefon și nu îmi mai pot accesa emailul. Am incercat sa schimb parola dar îmi trimite codul pe numărul vechi. Este vreo modalitate sa îmi accesez din nou adresa de mail?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Alege-ti trimiterea codului la adresa de e-mail, il accesezi de pe un calculator, schimbi la setari numarul de telefon la cel nou (recomandat si parola).

| AlbNegru09 a răspuns:

Dar ti-ai uitat parola de email?
Daca iti accesezi emailul incearca cu numarul de telefon cel nou.
Poate va merge