| Sabin1234 a întrebat:

Cum pot sa instalez un windows pe un laptop Dell prin bios?
Va rog sa imi spuneti ca eu stiu doar pe un laptop Lenovo sau Asus xd!

Răspuns Câştigător
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Tastaf2 selectezi dvd sau stick ce ai tu pentru windows si dupa exit si imedeiat f12

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

La fel ca pe celealte laughing Selectezi din bios sa booteze de pe stick sau dvd si aia e.

| Sabin1234 explică (pentru BostanDaniel1974):

Da dar cum selectez stick sau dvd? De unde?

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Din f2 cobori panala bootabil si in derapata ai USB DVD hdd slectezi USB sau DVD ce ai tu si apoi exit cand dai enter si dupa 2_3 secunde apesi f12 spune-mi daca ai reusit

| Sabin1234 explică (pentru BostanDaniel1974):

Bun mersi!