| Andrei_Markus_Mihai_1990 a întrebat:

Am bagat DVD cu Windows XP in Laptop DELL si nu stiu cum sa il instalez care ma ajuta? Va rog!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Window$ XP nu a fost niciodată distribuit oficial pe DVD. Așadar, nu se poate răspunde pe TPU întrebărilor despre software piratat.
Dacă totuși e vorba despre un CD original, atunci boot-ezi de pe el și urmezi pașii din mesajele ce apar pe ecran.
Sau asta:
http://www.dell.com/support/article/ro/ro/robsdt1/DSN_179256

| Divy a răspuns:

Pentru a boota Windows-l trebuie la pornire să apeși pe orice buton când îți apare Press any key