| TheDarkMita a întrebat:

Cum pot sa scap de reclamele gen cand deschid o pagina se deschide si o reclama cu manele straight face sau world of tanks straight face please help me dau funda evident xD

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adblock plus blocheaza majoritatea reclamelor. Inca nu este un program care sa le blocheze pe toate. Exista si ca extensie Google daca folosesti Chrome.

9 răspunsuri:
| zbg090194 a răspuns:

Te inteleg, cred ca toata lumea te intelege, este de-a dreptul enervant cu World of Tank-ul lor cu tot! Am cautat si eu o solutie sa blocheze toate pop-up-urile de genul ala, dar se pare ca sunt din ce in ce mai multe si inca nu cunosc un soft sau plug-in care sa le blocheze! Cred ca sunt si pline de virusi prea le vad peste tot, aceleasi ferestre deschise oriunde apesi pe ceva!

| xSweedy a răspuns (pentru anonim_4396):

Merge si pe operawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xSweedy):

Perfect!
Adblock plus merge pe toate browserele. Cind am pomenit de Chrome, ma refeream la extensia browserului. Ei o ofera neconditionat.
Nu folosesc Opera si nu stiu nimic despre el.

| Crucified a răspuns:

Tu zici de manele, dar în playlist-ul tău ce se află? Marius Moga?straight face Alex Velea?straight face

| comsacodrut a răspuns:

Adblok plus le blocheaza

| al3xander a răspuns:

Cu extensia asta http://adblockplus.org
merge pe firefox, chrome si opera

| IonutGaby a răspuns:

Stiu cum este, intri pe un site si deodata se aude o manea sau o muzica populara si nu stii de unde se aude, foloseste adblock

| TheDarkMita explică (pentru Crucified):

Si le canta florin salam cumva?

| Veronica1990 a răspuns:

Cel mai bun blocker se numeste Strict Popup blocker
chrome.google.com/webstore/detail/popup-blocker-strict/aefkmifgmaafnojlojpnekbpbmjiiogg