| Petrovic a întrebat:

Cum pot sa schimb parola PC-ului daca sunt conectat cu un cont Microsoft pe Windows 10 fara a schimba parola contului. Vreau sa schimb / pun parola doar pentru accesarea (deschiderea) PC-ului.
Cu acest cont sunt Administratorul PC-ului, iar pe acesta mai am un cont local.

Răspuns Câştigător
| Almaster_Teresa_1979 a răspuns:

Te loghezi ca admin si de acolo schimbi orice vrei fiindca esti administrator

1 răspuns:
| Petrovic explică (pentru Almaster_Teresa_1979):

M-am deconectat de la cont, apoi am facut ce mi-ai scris tu. Deci Multumesc!