| Florentina_Camelia_1962 a întrebat:

Cum pot sa transfer jocurile pe care le joc pe Facebook de pe laptop pe Android Huawei mate 20 lite, fara mistouri va rog?

2 răspunsuri:
| azeze a răspuns:

Pai este simplu, intrii pe jocul respectiv si te loghezi cu contul de Facebook.

| GPA a răspuns:

Jocurile pe care le joci pe Facebook sunt accesibile și-n play store sau în Apple store. Trebuie să te conectezi însă, când intri în joc, la Facebook (majoritatea jocurilor au posibilitatea de logare pentru stocare în cloud a progresului atât prin Facebook, cât și prin Google / Google+ )