| valiska10 a întrebat:

Cum pot schimba culoarea barii de start? toata bara sa fie rosie...galbena....Va rog comment pass cu pass pentru ca va asteapta o FunDiTzZa!

Răspuns Câştigător
| NightFurry a răspuns:

Nu o pot face rosie sau de alta culoare doar cu anumite teme de windows. nu iti recomand sa faci asta. daca vrei sa schimbi bara de start urmeaza pasii: click dreapta pe desktop-->properties-->appearance si de acolo il faci cu vrei tu. nu sunt culori gen rosu sau verde doar daca dai windows classic style. bafta