| KingCobra a întrebat:

Când las PC-ul un timp (pornit) fără programe deschise încetinește puțin sau ceva de genul și dispare tema de la Windows 7 ( bara de start se face acel albastru standard ) cum pot dezactiva aceasta opțiune? sa nu se mai schimbe culoarea barii.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Clic drept pe desktop, clic Personalizare, clic Economizor Ecran si seteaza acolo :fara!
Bafta!

| KingCobra explică (pentru lpavel):

Nu găsesc Economizor Ecran.

| lpavel a răspuns (pentru KingCobra):

Este sub TEME ultima iconita, daca nu este acolo ceva nu e in regula cu win7 al tau! Instaleaza unul normal, probabil de aceia ai si probleme... Bafta!