| alexthirt a întrebat:

Cum pot sterge arhiva toata de la yahoo messenger 11. 5?

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe adresa ta de email in browser si logheaza-te http://www.mail.yahoo.com/ click pe Conversations ->bifeaza la Participant (se albastresc toate)si apoi click pe DELETE
Sau ->>>
YAHOO MESSENGER -STERGE ISTORICUL -> Te duci in Contacts->Conversation History si in fereastra care se deschide da click pe un prieten la care vrei sa-i stergi istoricul si apoi click in dreapta pe ->Delete Entire History Vezi foto : http://i.imgur.com/Sbvi0.jpg

Succes!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! deschizi lista ta de mess, apoi sus in stanga scrie messinder dai click, apoi se deschide o lista, te duci si dai click pe preferences, apoi iti apare
Conversation History, vezi ca in dreapta sunt doua casute, la tine e bifata prima, tu o bifezi pe a doua, in momentul in care inchizi compul, conversatia nu se salveaza. iar daca vrei sa stergi, vezi ca dupa ce bifezi, mai jos iti apare Viev conversatio history, dai click si iti apare toti cei cu care ai vorbit dai clic pe persoana si in dreapta paginii ai trei functii
Print sceen, save screen, si delete deci dai click pe delete si gatatongue

| TooNight a răspuns (pentru neluL):

Ma ajuti si pe mine cu ceva?
Am intrat acolo la prima ta varianta : http://www.mail.yahoo.com/ iar apoi am ramas logata.deci cand aintru din nou imi intra direct acolo la mine la mesaje.Cum sa fac sa nu-mi mai intre asa? :-?

neluL
| neluL a răspuns (pentru TooNight):

Nu trebuie sa te deloghezi de acolo neaparat! Inchide pagina normal din X si dupa o perioada de 1-2 ore nu mai intri direct.
Daca vrei totusi sa dai Log OFF -> da click pe Sign OUT in stanga sus(langa numele tau) si te-ai deconectat.

| TooNight a răspuns (pentru neluL):

Mersi mult!

neluL
| neluL a răspuns (pentru TooNight):

Cu placere! bye, bye wave

| claudiacamelia a răspuns (pentru neluL):

Unde apare conversation k la mine dedesubtul inboxului ii drafts

neluL
| neluL a răspuns (pentru claudiacamelia):

Acum s-a schimbat interfata si apare aici http://i.imgur.com/9Sty01t.jpg