| Marius_3897 a întrebat:

Cum pot sterge toata arhiva de la yahoo messenger... S-o sterg de tot. am yahoo messenger 11.

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Contacs-Conversation History-Si cauti arhiva pe care vrei sa o stergi si daca a gasit ai sus in partea dreapta un cos de gunoi! Apesi acolo:dSi ai stershee hee

1 răspuns:
| VampireGurl a răspuns:

Daca te afli in orice fereastra de messenger, apasa combinatia de taste: CTRL + SHIFT + P iar din fereastra nou aparuta, fa un click pe Archive.
Aici ai optiunea: Clear Arhive Now. O singura apasare sterge toata arhiva pastrata a userului tau.
Daca pe viitor doresti sa nu ti se mai pastreze conversatiile, bifeaza optiunea : No, do not