| rleetf a întrebat:

Cum pot trimiste fisiere audio sau video prin bluetooth de pe un telefon mobil pe un pc?

3 răspunsuri:
| Andr3yCzz a răspuns:

Trebuie sati cumperi un aparat numit Bluetooth pentru PC...il bagi in PC si apoi Trimiti!
tel-PC
PC-tel
Acel aparat costa cam a milion 50 lei :-s...

| ronin33dan a răspuns:

Daca ai bluetooth la pc, dai click dreapta send to selectezi si dai click pe bluetooth, se va deschide o fereastra si el va incepe sa caute dispozitive cu bluetooth pentru a transfera fisierul.Succes!

| CybeRAthlete a răspuns:

Printr-un stick bluetooth. instalezi stick-ul cu bluesoleil(parca asta era denimurea) apoi trimiti ca si cum ai trimite pe un alt mobile.
bafta