| coandaradu a întrebat:

Cum trimit fisiere audio(sonerie) si video de pe calculator pe telefonul mobil, fara cablu de legatura intre ele?

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Prin bluetooth. iti trebuie un bluetooth pentru calculator. care il bagi in mufa usb. unele laptopuri au incorporate din fabricatie, la desktopuri nu stiu. sau. altfel. ai un cititor de carduri, scoti cardul de memorie din telefon, il pui in cititor il bagi in usb in calculator, copii pe el din calculator, apoi scoti cardul si il pui in telefonhappy

| stilferlo a răspuns:

Daca nu ai adaptor usb pentru card, card reader, sau bluetooth la pc, incearca prin telepatie

| Alecsandri a răspuns:

Trimiti prin Bluetooth-ul telefonului pe pc cu un program bluetooth care il ei de pe Google.