| alexutzapysy a întrebat:

Cum pot vedea daca cineva mi-a dat ignore pe messenger?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa vezi mai intai daca este online pe site-ul de mai sus.si daca este deschizi fereastra lui din lista de messenger si setezi apoi ca IMVironment - "doodle".
daca se deschide inseamna ca nu ti-a dat ignore...winking

sper sa fi inteles!

52 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca mereu o persoana e offline inseamna ca ti-a dat ignore

Alte răspunsuri
| lucian74189 a răspuns:

Simplu! foloseste alt id si vezi cand este on si daca la tine in lista apare inv inseamna ca esti la ign...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

1)Sterge din lista amicul care crezi ca ti-a dat ignore
2)Intri pe www.ydetector.ro
3)Scrii id-u amicului in spatiul liber si apesi pe lupa de langa
4)Dupa ce incarca apesi butonul "trimite un mesaj"
5)Daca se deschide fereastra nu ti-a dat ignore
6)Daca nu se deschide fereastra ti-a dat ignore

Sper sa-ti fi fost de ajutor...;)

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost atat d disperata incat am incercat toate metodele citite pe net si nici una nu o fost paluzibila. Asha ca vreo saptamana am incercat alte metode si chiar am descoperit una care chiar functioneaza cu o singura conditie:persoana trebuie sa fie online sau pe invizible.Daca presupui ca ti`o dat ignore, intrii pe un site de detectare. de exemplu www.ydetector.ro scrii idu perso respective. Daca este offline nu poti face si nu poti afla nimic. Daca esti pe invizible sau online intrii pe idu lui, setectezi IMViromments "Doodle" si ii scrii ceva, o litera,sau maram un mass sau un buzz.Initial cand selectezi "Doodle" o sa`ti scrie "Waiting for your buddy to load Doodle".Din momentul in care tu iai scris ceva si persoana respectiva NU TE ARE LA IGNORE atunci automat dispere acel msg cu "waiting . bla bla" si foaia devine alba. Daca ai scris ceva sau ai dat buzz si mesajul cu waiting a ramas inca acolo atunci caterogic TE ARE LA IGNORE. Dar repet: mai verifica odata sa fie online sau pe invizible.Si inca ceva interesant. daca nu te are la ignore, ci te tine doar pe invizible, daca lasi fereastra lui deschisa poti afla cand el ti-o inchide deoarece iti apare in fereastra mesaju "your buddy closed Doodle..."

Alte răspunsuri
| Mariodeargint a răspuns:

Nu incerca fel de fel de programe fiindca nu merge. Daca vrei sa verifici daca cineva ti-a dat ignore,deschide-i fereastra cand el este on line sau pe invizibil, adica atunci cand are messul deschis si ii trimiti ceva sa descarce: o melodie, orice...Astepti si daca iese de pe mess si pe fereastra ramane tot la stadiul de CANCEL ceea ce ai trimis,inseamna ca te-a ignorat.Daca nu te-a ignorat si pur si simplu nu a vrut sa dea salvare,atunci ceea ce tu ai trimis se va stopa automat odata cu iesirea persoanei de pe mess. Daca nu crezi, creaza un alt ID de mess si verifica chestiunea asta cu tine(de pe un mess pe altul). Incearca sa dai ignore unuia si trimite, apoi deblocheaza si vezi diferenta asa am facut si eu si atinut asta merge