| alexutzapysy a întrebat:

Cum pot vedea daca cineva mi-a dat ignore pe messenger?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa vezi mai intai daca este online pe site-ul de mai sus.si daca este deschizi fereastra lui din lista de messenger si setezi apoi ca IMVironment - "doodle".
daca se deschide inseamna ca nu ti-a dat ignore...winking

sper sa fi inteles!

52 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu incerca fel de fel de programe fiindca nu merge. Daca vrei sa verifici daca cineva ti-a dat ignore, deschide-i fereastra cand el este on line sau pe invizibil, adica atunci cand are messul deschis si ii trimiti ceva sa descarce: o melodie, orice...Astepti si daca iese de pe mess si pe fereastra ramane tot la stadiul de CANCEL ceea ce ai trimis, inseamna ca te-a ignorat. Daca nu te-a ignorat si pur si simplu nu a vrut sa dea salvare, atunci ceea ce tu ai trimis se va stopa automat odata cu iesirea persoanei de pe mess. Daca nu crezi, creaza un alt ID de mess si verifica chestiunea asta cu tine(de pe un mess pe altul). Incearca sa dai ignore unuia si trimite, apoi deblocheaza si vezi diferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intra nu ti-a dat ignir :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la cine e pe invizibil si daca iti apare onlinne
si tu nu vezi accea persoana ti-a dat ignor sau e pe ascuns

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site-ul asta meebo baga persoana care crezi ca ti-a dat ignore daca ii online acolo inseamna ca pe id tau ti-a dat ignore

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat gyutzza, am incercat la cineva care stiu 100% ca mi-o dat ignoare si tot se deschide si daca este off-line cineva merge, se deschidesad...cum pot afla oare?:-

Alte răspunsuri