| marcel12 a întrebat:

Daca am dat cuiva ignore pe messenger mai poate vedea daca is online?

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

In lista lui nu, doar daca foloseste detectoare invisible (sunt foarte multe site-uri de genul)

4 răspunsuri:
| Marry410 a răspuns:

Loool.....se uita pe www.invisible.com.

| marcel12 explică:

Stiam asta cu detectoare de invisible messenger, eu doar vroiam sa stiu daca in lista lui ma vede online...

| Dur3x a răspuns:

Da poate vedea daca esti online cu ajutorul programului Yahoo Detector.
http://www.detector-invisible.com/
Decat scrii ID`ul, dai click pe lupa si gata! Poti vedea daca e online. Funda?